MAKE-UP Mistrovství ČR 2023 – DANCING FLOWERS

fb-1640-x-924-px

Datum: v pátek 20.10. 2023 od 12:00 hodin

Místo: na hlavním pódiu veletrhu  for-beauty_logo_2022  v PVA Expo Praha v Letňanech, Beranových 667.

Téma: DANCING FLOWERS

unie-kosmeticek-2019-makeup-RGB

Předkolo je již uzavřeno, členové poroty vyberou 7 finalistů, kteří ukáží své schopnosti na hlavním pódiu veletrhu For Beauty v pátek 20. října 2023.

 

Finalistky:

Anděla Bursová
Sabina  Doležalová
Klára Alba Hančík
Šárka Laiblová
Tereza  Patočková
Pavlína Svatošová
Simona Vepřeková

Gratulujeme.

Náhradnice:

Alexandra Viceníková
Lucie Trněná

 

Cílem je nejen perfektní nalíčení, ale i sladění s oblečením a doplňky, podtrhujícími dané téma. Soutěžící mají možnost uplatnit svůj osobní cit a kreativitu. Umělé řasy jsou podmínkou. Předem je povoleno pouze nanesení bezbarvého podkladového krému, úprava rukou, zad a dekoltu je možná. Modelka musí mít během líčení oděv chráněný pláštěnkou (vlastní). Modelka nesmí mít permanentní make-up na rtech, očích, obočí ani trvalou na řasách! Můžete používat Airbrush.

Soutěžní čas: 30 minut líčení + 5 minut úprava účesu

Hodnotí se:
Základ, konturování, tváře
Obočí, oči
Rty
Celkový dojem (vystižení tématu, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, vystupování modelu)

Porota MAKE-UP Mistrovství ČR 2023:

Anna Menzelová
Markéta Davidovich
Sára Černá Luczy
Bohumila Christophová

Soutěžící obdrží hodnotné dárky od partnerů soutěže. A také volné vstupenky na veletrh For Beauty.

Finalistka bude reprezentovat Českou republiku na European Make-up Award at Beauty Düsseldorf 2024.

 

fb-1640-x-924-px

Video z loňského Make-up Mistrovství ČR 2022: Jan Slavík

Hlavní partner MAKE-UP Mistrovství ČR 2023:

 

Partneři MAKE-UP Mistrovství ČR 2023:


 

Mediální partneři MAKE-UP Mistrovství ČR 2023:


Prezentace partnerů MAKE-UP Mistrovství ČR 2023:

 

https://www.malu-wilz.cz/

Kosmetika MALU WILZ je profesionální kosmetika německého výrobce Artdeco Cosmetic Group. Sortiment této kosmetiky je široký a zahrnuje produkty kosmetiky dekorativní i kosmetiky pěstící. Oba tyto typy jsou propojeny a navazují na sebe. Dekorativní kosmetika obsahuje důležité pěstící složky, aby pleť nejen zkrášlovala, ale také příznivě působila na její stav. Pěstící kosmetika je na vysoké profesionální úrovni a klade důraz na šetrné, ale účinné ošetření pleti s dlouhodobými výsledky. V pěstící kosmetice najdete řady čistě přírodní, řady veganské, ale i řady, které obsahují syntetické, ale vysoce účinné složky. Je tedy na výběr pro každého. Výrobce MALU WILZ také důsledně dbá na to, aby subdodavatelé byli převážně lokální nebo alespoň z EU. A v neposlední řadě je také velmi důležité ekologické hledisko. MALU WILZ minimalizuje u svých produktů používání plastů a vyhledává ekologicky odbouratelné materiály na výrobu obalů a propagačních materiálů.

 

inspira:cosmetics

Německé kosmetické inženýrství – prémiové kosmetické výrobky – made in Germany.

inspira: cosmetics vyrábí a prodává vysoce kvalitní, moderní kosmetické výrobky pro individuální péči o pleť po celém světě. Německá společnost sídlí v Cáchách a byla založena v roce 2000.

Zabývá se vývojem vysoce účinných produktů s vynikající kompatibilitou což je pro inspira: cosmetics samozřejmostí. Produkty viditelně zlepšují vzhled pokožky a umožňují uživateli vypadat co nejlépe v jeho věku.

Vše je určeno pro kosmetická studia, lázně a dermatologická zařízení. Nabízíme profesionální produktové koncepty pro domácí péči o pleť, ale také na míru šité produkty pro profesionální použití v kabině. Řada je vyvinuta podle nejnovějších vědeckých poznatků a vyrobena v nejvyšší kvalitě podle nejnovějších trendů kosmetiky. Přírodní a biotechnologicky vyráběné složky a účinné látky jsou upřednostňovány při výběru surovin. Motto zní: maximální efekt, ale co nejpřirozenější cestou.

 

 

rasenka-double-effect

https://biokosmetika.wellu.eu/

LARENS COLOUR je značka dekorativní kosmetiky, která se zaměřuje na kombinaci krásy a péče o pleť. Tato značka si klade za cíl poskytnout kvalitní a inovativní produkty, které nejenže zvýrazní přirozenou krásu, ale také budou pečovat o pokožku.

LARENS COLOUR se opírá o vědecký výzkum a využívá moderní technologie v kombinaci s přírodními složkami, aby vytvořila vysoce účinné dekorativní kosmetické produkty. Klíčovým prvkem této značky je využití aktivních peptidů, které mají schopnost poskytovat omlazující účinky na pokožku.

Peptidy jsou malé bílkoviny, které mají schopnost pronikat hluboko do pokožky a interagovat s buněčnými strukturami. V případě dekorativní kosmetiky LARENS COLOUR jsou tyto peptidy kombinovány s pigmenty a dalšími složkami, aby vytvořily vysoce kvalitní a zároveň prospěšné produkty.

LARENS COLOUR nabízí širokou škálu dekorativních produktů, které zahrnují líčení pro oči a tvář. Mezi populárními produkty této značky najdeme například podkladové krémy, korektory, pudry, řasenky a oční stíny. Každý z těchto produktů je pečlivě formulován tak, aby zajišťoval dokonalý vzhled a zároveň přinášel prospěch pro pokožku.

Dekorativní kosmetika LARENS COLOUR se vyznačuje dlouhotrvajícími vlastnostmi a odolností vůči vlhkosti. Díky tomu si můžete být jisti, že váš make-up zůstane krásný a nedokonalosti na pokožce budou zakryty po celý den. Produkty jsou také šetrné k pokožce a vhodné pro citlivou pleť, protože neobsahují parabeny, alergeny ani jiné agresivní složky.

LARENS COLOUR se snaží spojit péči o pleť s moderním a trendy líčením. Značka chápe, že krása není jen povrchová, ale vychází také z pečlivé péče o pokožku.

 

a4

https://kosmetika-wellness.cz/

Kosmetika & Wellness je moderní magazín o novinkách a trendech v oblasti profesionální kosmetiky a wellness. Každé dva měsíce přináší svým čtenářům praktické informace pro jejich podnikání a prosperitu, inspiruje je k inovacím. Cílem časopisu Kosmetika & Wellness je vytvářet platformu pro sdílení informací mezi všemi subjekty, které se v profesionálním světě kosmetiky pohybují. Sledujte naši stránku na Facebooku a Instagramu.