MAKE-UP Mistrovství ČR 2023 – DANCING FLOWERS

fb-1640-x-924-px

Datum: v pátek 20.10. 2023 od 12:00 hodin

Místo: na hlavním pódiu veletrhu  for-beauty_logo_2022  v PVA Expo Praha v Letňanech, Beranových 667.

Téma: DANCING FLOWERS

unie-kosmeticek-2019-makeup-RGBMilé vizážistky, pokud máte zájem soutěžit, zašlete přihlášku (níže v článku) a startovné. Rezervujeme Vám místo a poté prosím pošlete nejpozději do 31.7.2023 své fotografie modelky na téma  DANCING FLOWERS na email info[@]uniek[.]cz.

Vždy je třeba zaslat fotografii modelky před líčením, detail nalíčeného obličeje a celou postavu.

Fotografie musí být v minimálním rozlišení (2000×3000 pixelu = fotka v rozlišení 6 megapixelů).

Členové poroty v on-line předkole vyberou 7 finalistů, kteří ukáží své schopnosti na hlavním pódiu veletrhu For Beauty v pátek 20. října 2023.

Cílem je nejen perfektní nalíčení, ale i sladění s oblečením a doplňky, podtrhujícími dané téma. Soutěžící mají možnost uplatnit svůj osobní cit a kreativitu. Umělé řasy jsou podmínkou. Předem je povoleno pouze nanesení bezbarvého podkladového krému, úprava rukou, zad a dekoltu je možná. Modelka musí mít během líčení oděv chráněný pláštěnkou (vlastní). Modelka nesmí mít permanentní make-up na rtech, očích, obočí ani trvalou na řasách! Můžete používat Airbrush.

Soutěžní čas: 30 minut líčení + 5 minut úprava účesu

Hodnotí se:
Základ, konturování, tváře
Obočí, oči
Rty
Celkový dojem (vystižení tématu, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, vystupování modelu)

Soutěžící obdrží hodnotné dárky od partnerů soutěže. A také volné vstupenky na veletrh For Beauty.

 

inzerce-mcr

Hlavní partner MAKE-UP Mistrovství ČR 2023:

Mediální partneři MAKE-UP Mistrovství ČR 2023:

Přihláška na MAKE-UP Mistrovství ČR 2023

Pole označené * jsou povinná

Vyplňte prosím jednoduchý formulář a odešlete. Políčka označená znakem * jsou povinná.

Telefon na Vás potřebujeme pro případ změn.

Obdržíte diplom.

Účastnický poplatek: členové 500,- Kč, ostatní 800,- Kč.

Hraďte převodem z Vašeho účtu na č.ú. 33734561/0100, k.s. 2010, var. s. : reg.č.(členové).

Zrušení účasti na soutěži musí být oznámeno písemně (sídlo firmy) nebo e-mailem. Zrušení účasti oznámené dříve než 7 dní před zahájením soutěže líčení je bezplatné a poplatek vám může být po vzájemné domluvě vrácen. Při zrušení účasti oznámené v období kratším než 7 dní před zahájením se poplatek nevrací – jedná se o 100% stornopoplatek.

Kosmetika MALU WILZ je profesionální kosmetika německého výrobce Artdeco Cosmetic Group. Sortiment této kosmetiky je široký a zahrnuje produkty kosmetiky dekorativní i kosmetiky pěstící. Oba tyto typy jsou propojeny a navazují na sebe. Dekorativní kosmetika obsahuje důležité pěstící složky, aby pleť nejen zkrášlovala, ale také příznivě působila na její stav. Pěstící kosmetika je na vysoké profesionální úrovni a klade důraz na šetrné, ale účinné ošetření pleti s dlouhodobými výsledky. V pěstící kosmetice najdete řady čistě přírodní, řady veganské, ale i řady, které obsahují syntetické, ale vysoce účinné složky. Je tedy na výběr pro každého. Výrobce MALU WILZ také důsledně dbá na to, aby subdodavatelé byli převážně lokální nebo alespoň z EU. A v neposlední řadě je také velmi důležité ekologické hledisko. MALU WILZ minimalizuje u svých produktů používání plastů a vyhledává ekologicky odbouratelné materiály na výrobu obalů a propagačních materiálů.

 

a4

Kosmetika & Wellness je moderní magazín o novinkách a trendech v oblasti profesionální kosmetiky a wellness. Každé dva měsíce přináší svým čtenářům praktické informace pro jejich podnikání a prosperitu, inspiruje je k inovacím. Cílem časopisu Kosmetika & Wellness je vytvářet platformu pro sdílení informací mezi všemi subjekty, které se v profesionálním světě kosmetiky pohybují. Sledujte naši stránku na Facebooku a Instagramu. www.kosmetika-wellness.cz