MAKE-UP Mistrovství ČR 2022 – PINK BEAUTY

foto

Datum: v pátek 7.10. 2022 od 12:00 hodin

Místo: na hlavním pódiu veletrhu  for-beauty_logo_2022  v PVA Expo Praha v Letňanech, Beranových 667.

Téma: PINK BEAUTY

Růžová, nejen v oblečení, ale i v líčení….barva něhy, radosti, vášně a naděje. Tato barevnost provázela minulá staletí a provází nás i v dnešní moderní době. Téma můžete vystihnout z doby Madame de Pompadour, do dnešní doby nebo také futuristicky! Buďte kreativní, inspirativní, autentická.

unie-kosmeticek-2019-makeup-RGB

Milé vizážistky, po zaslání přihlášky (níže v článku) a startovného posílejte nejpozději do 31.8.2022 své fotografie modelky na téma  PINK BEAUTY na email info[@]uniek[.]cz.

Vždy je třeba zaslat fotografii modelky před líčením, detail nalíčeného obličeje a celou postavu.

Fotografie musí být v minimálním rozlišení (2000×3000 pixelu = fotka v rozlišení 6 megapixelů).

Členové poroty vyberou 7 finalistů, kteří ukáží své schopnosti na hlavním pódiu veletrhu For Beauty v pátek 7. října 2022.

 

Cílem je nejen perfektní nalíčení, ale i sladění s oblečením a doplňky, podtrhujícími dané téma. Soutěžící mají možnost uplatnit svůj osobní cit a kreativitu. Umělé řasy jsou podmínkou. Předem je povoleno pouze nanesení bezbarvého podkladového krému, úprava rukou, zad a dekoltu je možná. Modelka musí mít během líčení oděv chráněný pláštěnkou (vlastní). Modelka nesmí mít permanentní make-up na rtech, očích, obočí ani trvalou na řasách! Můžete používat Airbrush.

Soutěžní čas: 30 minut líčení + 5 minut úprava účesu

Hodnotí se:
Základ, konturování, tváře
Obočí, oči
Rty
Celkový dojem (vystižení tématu, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, vystupování modelu)

Soutěžící obdrží hodnotné dárky od hlavních partnerů soutěže. A také volné vstupenky na veletrh For Beauty.

Porota MAKE-UP Mistrovství ČR 2022:

Anna Menzelová
Markéta Davidovich
Sára Černá Luczy
Radim Anděl
Hristina Georgievska

 

ig-1200-x-1200-px

 

 

 

Video z loňského Make-up Mistrovství ČR 2021: Jan Slavík

Generální partner MAKE-UP Mistrovství ČR 2022:

Pro více informací prosím kontaktujte Annu Menzelovou na info[@]uniek[.]cz.

Hlavní partneři MAKE-UP Mistrovství ČR 2022:

Mediální partneři MAKE-UP Mistrovství ČR 2022:

 

Kosmetika MALU WILZ je profesionální kosmetika německého výrobce Artdeco Cosmetic Group. Sortiment této kosmetiky je široký a zahrnuje produkty kosmetiky dekorativní i kosmetiky pěstící. Oba tyto typy jsou propojeny a navazují na sebe. Dekorativní kosmetika obsahuje důležité pěstící složky, aby pleť nejen zkrášlovala, ale také příznivě působila na její stav. Pěstící kosmetika je na vysoké profesionální úrovni a klade důraz na šetrné, ale účinné ošetření pleti s dlouhodobými výsledky. V pěstící kosmetice najdete řady čistě přírodní, řady veganské, ale i řady, které obsahují syntetické, ale vysoce účinné složky. Je tedy na výběr pro každého. Výrobce MALU WILZ také důsledně dbá na to, aby subdodavatelé byli převážně lokální nebo alespoň z EU. A v neposlední řadě je také velmi důležité ekologické hledisko. MALU WILZ minimalizuje u svých produktů používání plastů a vyhledává ekologicky odbouratelné materiály na výrobu obalů a propagačních materiálů.

2

Luxusní francouzská kosmetika Sothys již více než 75 let přináší na trh ucelenou řadu profesionální kosmetiky používané v institutech krásy, wellness a SPA po celém světě. Složení této luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Produkty péče o pleť a dekorativní kosmetiky jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, kde je vždy zajištěno jejich odborné použití pro maximální spokojenost zákazníka.

 

Přihláška na MAKE-UP Mistrovství ČR 2022

Pole označené * jsou povinná

Vyplňte prosím jednoduchý formulář a odešlete. Políčka označená znakem * jsou povinná.

Telefon na Vás potřebujeme pro případ změn.

Obdržíte diplom.

Účastnický poplatek: členové 500,- Kč, ostatní 800,- Kč.

Hraďte převodem z Vašeho účtu na č.ú. 33734561/0100, k.s. 0710, var. s. : reg.č.(členové).

Zrušení účasti na soutěži musí být oznámeno písemně (sídlo firmy) nebo e-mailem. Zrušení účasti oznámené dříve než 7 dní před zahájením soutěže líčení je bezplatné a poplatek vám může být po vzájemné domluvě vrácen. Při zrušení účasti oznámené v období kratším než 7 dní před zahájením se poplatek nevrací – jedná se o 100% stornopoplatek.