MAKE-UP Mistrovství ČR 2021 – CITY LIGHTS

full-hd-reklama

Datum: v pátek 8.10. 2021 od 12:00 hodin

Místo: na hlavním pódiu veletrhu For Beauty v PVA Expo Praha v Letňanech, Beranových 667.

Téma: CITY LIGHTS

unie-kosmeticek-2019-makeup-RGB

Jelikož jsme nemohli uskutečnit MAKE-UP Mistrovství 2020 a ani tradiční jarní předkolo MAKE-UP MASTER CUP v Kaiserštejnském paláci, pořádali jsme z důvodu velkého zájmu on-line předkolo.

Vizážistky zaslaly své fotografie modelek na téma CITY LIGHTS na email a členové poroty vybrali 7 finalistů, kteří ukáží své schopnosti na hlavním pódiu veletrhu For Beauty v pátek 8. října 2021. Mistrovství je již uzavřeno a není možné se na letošní ročník přihlásit.

Zavřete oči a představte si pulzující město, které nikdy nespí, záři světel a reflektorů aut. Živý organismus, který má svůj šarm a dynamiku. Digitální svět, který nenechá vaše emoce v klidu, 24hodinová extáze emocí. Nesnažte se kontrolovat svoje emoce jen zavřete oči, vnímejte a tvořte!

Cílem je nejen perfektní nalíčení, ale i sladění s oblečením a doplňky, podtrhujícími dané téma. Soutěžící mají možnost uplatnit svůj osobní cit a kreativitu. Umělé řasy jsou podmínkou. Předem je povoleno pouze nanesení bezbarvého podkladového krému, úprava rukou, zad a dekoltu je možná. Modelka musí mít během líčení oděv chráněný pláštěnkou (vlastní). Modelka nesmí mít permanentní make-up na rtech, očích, obočí ani trvalou na řasách! Můžete používat Airbrush.

Soutěžní čas: 30 minut líčení + 5 minut úprava účesu

Hodnotí se:
Základ, konturování, tváře
Obočí, oči
Rty
Celkový dojem (vystižení tématu, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, vystupování modelu

Soutěžící obdrží hodnotné dárky od hlavních partnerů soutěže. A také volné vstupenky na veletrh For Beauty.

Porota MAKE-UP Mistrovství ČR 2021:

Anna Menzelová
Markéta Davidovich
Sára Černá Luczy
Radim Anděl
Magdalena Soušková

Generální partner MAKE-UP Mistrovství ČR 2021:

Hlavní partneři MAKE-UP Mistrovství ČR 2021:

 

Mediální partneři MAKE-UP Mistrovství ČR 2021:

Video z Make-uo Mistrovství ČR 2019: Jan Slavík

Na pravidla pro vstup na veletrh klikněte zde.

bezpecne-na-veletrhu