Make-up Master Cup 2019

MMC2019

V sobotu 4. května 2019 od 10.00 hodin ve Velkém sále Kaiserštejnského paláce v Praze, Malostranské náměstí 23/37 – 2.patro.

Téma:  el arte de Frida Kahlo

Inspirací pro soutěž líčení Make-up Master Cup 2019 se stala světoznámá malířka Frida Kahlo.

Zájem Kahlo o tradiční kultury, stejně jako hrdost, s níž se hlásila jako míšenka k mexické identitě, naznačuje například její inspirace pestrobarevným oblečením žen etnika Zapotéků z Tehuantepecké šíje nebo obliba předkolumbovských šperků. Výrazné líčení nebo lakování nehtů se podílely na cíleně budovaném a signifikantním vzhledu.

Za módní trend ve stylu etno vděčíme právě jí. Ačkoliv se Frida narodila už v roce 1907, stále patří mezi současné fashion ikony. Umělkyně, která nejčastěji potrétovala sama sebe, byla zkrátka vizionářkou.

Pokud jste neviděli film Frida z roku 2002 se Salmou Hayek v hlavní roli, měli byste to rychle napravit. Nejen že se můžete blíž seznámit s jednou z nejzajímavějších žen moderního umění, ale také obdivovat nádherné kostýmy a inspirovat se tak pro tuto soutěž líčení.

Frida Kahlo totiž prostřednictvím oblečení vyjadřovala svůj talent. Milovala obrovské šperky, barevné kuličky zvané pom-pom, květy ve vlasech a folklorní výšivky, kterými se inspirovala u indiánského kmene Aztéků. Styl Fridy byl natolik výstřední i progresivní zároveň, že je pořád aktuální.

Kdyby Frida Kahlo žila v naší době, byla by pravděpodobně královnou seflie, protože malovala převážně své autoportréty, do kterých se stejně jako do oblečení snažila vtělit své strachy, smutky, obavy, ale i vášeň nebo nadšení.

Make-up Master Cup 2019 je vstupem na Mezinárodní mistrovství do Düsseldorfu. Generálním partnerem je World of Beauty & Spa.

Vítězové obdrží hodnotné dárky od hlavních partnerů soutěže, kosmetických firmem Janssen Cosmetics, Malu Wilz, Sothys Paris, Dinair, MiiCosmetics a Make-up Institute Prague.

Cílem je nejen perfektní nalíčení, ale i sladění s oblečením a doplňky, podtrhujícími dané téma. Soutěžící mají možnost uplatnit svůj osobní cit a kreativitu. Umělé řasy jsou podmínkou. Předem je povoleno pouze nanesení bezbarvého podkladového krému, úprava rukou, zad a dekoltu je možná. Modelka musí mít během líčení oděv chráněný pláštěnkou (vlastní). Modelka nesmí mít permanentní make-up na rtech, očích, obočí ani trvalou na řasách! Můžete používat Airbrush.

Soutěžní čas: 30 minut líčení + 5 minut úprava účesu

Hodnotí se:
technika zásad líčení, dodržení hygienických předpisů, styl líčení
dokonalé nalíčení očí sladěné s barvou očí
líčení rtů, dobře vypracovaná kontura rtů, jejich vyplnění
celkový dojem, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, spolupráce kosmetičky s modelem, vystupování modelu

Porota:
Anna Menzelová
Bohumila Christophová
Štěpánka Podroužková
Markéta Davidovich
Pavel Bauer

Generální partner Make-up Master Cup 2019:

Hlavní partneři Make-up Master Cup 2019:

Mediální partneři Make-up Master Cup 2019:

Přihláška na akci

Pole označené * jsou povinná

Vyplňte prosím jednoduchý formulář a odešlete. Políčka označená znakem * jsou povinná.

Telefon na Vás potřebujeme pro případ změn.

Obdržíte diplom.

Čeká na Vás chutné občerstvení pro Vás a Vaši modelku.

Účastnický poplatek: členové 890,- Kč, ostatní 1290,- Kč.

Hraďte převodem z Vašeho účtu na č.ú. 33734561/0100, k.s. 0405, var. s. : reg.č.(členové).

Zrušení účasti na soutěži musí být oznámeno písemně (sídlo firmy) nebo e-mailem. Zrušení účasti oznámené dříve než 7 dní před zahájením semináře je bezplatné a poplatek vám může být po vzájemné domluvě vrácen. Při zrušení účasti oznámené v období kratším než 7 dní před zahájením se poplatek nevrací – jedná se o 100% stornopoplatek.